Ugonoh započal svůj první přípravný kemp s Banksem!

Johnathon Banks je především známý z trenérské spolupráce s Wladimirem Klitschkem (64-5-0, 53 KO). Nyní si bere na starost dvaatřicetiletého Poláka Izuagbeho „Izu“ Ugonoha (18-1-0, 15 KO).

Polák s nigerijskými kořeny, Izuagbe Ugonoh, má v tomto měsíci na plánu tři souboje, kterými by se rád dostal mezi špičku těžké váhy a řekl si o titulový souboj. V tom by mu měla pomoct i jeho nová spolupráce s Johnathonem Banksem, jenž se stal jeho trenérem po smrti Andrzeje Gmitruka. Dokonce i nový promotér Dariusz Michalczewski by měl pomoci talentovanému borci k cestě za tituly. „ S Darkem se budeme snažit rychle vymyslet nějaký plán. První souboj plánujeme na konec března a začátek dubna, jestli v zahraničí, nebo doma, zatím nevíme. Obě varianty jsou pro mě dobré.“ – Započal svoje podívání Ugonoh.

„ Johnathon přiletěl do Gdaňsku začátkem tohoto týdne, ale v kontaktu jsem již delší dobu. Hodně si voláme. Nastínil jsem mu moji vizi, na čem bych chtěl zapracovat. Ještě nikdy jsem neměl možnost s ním spolupracovat, ale vím, že mi může nabídnout hodně zkušeností, které pochytil od Wladimira Klitachka a Emanuela Stewarda.“ – Myslí si polský rodák. Světové třiačtyřicítce a polské pětce se v posledních dvou letech mírně kariéra zadrhla. V roce 2017 padl v pěkné bitvě s Dominicem Breazealem, aby si o rok později poradil s kamerunským veteránem Fredem Kassim. Bohužel šlo však jen o dva souboje za poslední dva roky.