Ugonoh vs Breazelae, Szpilka definitivně ze hry!

Dominic Breazeale vs Izuagbe UgonohPůvodně se měl v Alabamě utkat Artur Szpilka s Domonicem Breazelem, najednou přišla změna a polského boxera nakonec nahradí jeho krajan Izuagbe Ugonoh!

25.2.2017 – Legacy Aréna, Birmingham, Alabama, USA
Těžká váha
Dominic Breazeale vs Izuagbe Ugonoh
Americká šestka „Trouble“ Dominic BREAZEALE (17-1-0, 15 KO) a neporažená polská trojka Izuagbe UGONOH (17-0-0, 14 KO) se utkají v zápase vypsaném 10 kol!

Dominic Breazeale

Původně měl na galavečeru boxovat Artur Szpilka (20-2-0, 15 KO), jenže jak se později ukázalo, šlo o velmi předčasné zprávy neboť nebyla vůbec podepsaná smlouva. I sám polský boxer se omluvil svým fanouškům, že předčasně šířil informaci o zápase s Breazealem a že příště bude zveřejňovat zápas až bude podepsaná smlouva.

Izuagbe Ugonoh

Breazeale se tak utká s jiným polským boxerem a to a Izuagbe Ugonohem. Americký boxer v posledním zápase loni 25. června poprvé okusil hořkost porážky, když nestačil na světového šampióna IBF Anthonyho Joshuu (18-0-0, 18 KO) a prohrál technickým knockoutem v sedmém kole.

Nyní ho čeká další těžká výzva. Izuagbe Ugonoh svého debutu v profesionálním ringu v roce 2010 odboxoval už 17 zápasů z nichž 14 vyhrál před limitem. Ugonoh má před sebou nejtěžšího soupeře své kariéry a nejspíš nás bude čekat velmi vyrovnaná bitva.

Deontay Wilder vs Andrzej Wawrzyk

Hlavní zápas galavečera bude souboj o pás WBC v těžké váze mezi Deontayem Wilderem (37-0-0, 36 KO) a polským tvrďákem Andrzejem Wawrzykem (33-1-0, 19 KO). Dále uvidíme i další souboj těžkých vah Amira Mansoura (22-2-1, 16 KO) a Travise Kauffmana (31-1-0, 23 KO). Ti se utkají na deset kol.

Deontay Wilder vs Andrzej Wawrzyk