Ugonoh i Breazeale absolvovali poslední tiskovou konferenci!

Dominic Breazeale vs Izuagbe UgonohNašlapaný galavečer v alabamské Legacy aréně bude patřit hlavně obrům z těžké váhy. Amerického borce Dominica Breazeala (17-1-0, 15 KO) vyzve polský borec Izuagbe Ugonoh (17-0-0, 14 KO), který je hodně známý, jako tréninkový parťák novozélandského šampiona organizace WBO, Josepha Parkera. Pojďme se společně podívat na to, co si řekli „Izu“ a „Trouble“ na tiskové konferenci.

„ Jsem velmi šťastný, že jsem konečně zpět a mohu stát u tohoto stolečku. Deontay a Gerald jdou dělat velkou show o světový titul a já jsem rád, že mohu být tohoto součástí. Můj soupeř je zatím velmi neznámou postavou světového ringu. Připravil jsem se na vše, ale hlavně jsem se připravil na chlapa, který se hodně pohybuje. Je to pro něj velký okamžik. Bojuje poprvé v Americe a poprvé bojuje na takto obrovském galavečeru. Jsem rád, že budu bojovat právě s ním. Potřebuji být v tomto boji nátlakový boxer. Byl jsem na zemi a vstal jsem. Rval jsem se s tím nejlepším borcem. Nemůžu ho nechat v pohodlné situaci, aby si dělal, co chce. Přijdu se stylem boje, který on nikdy před tím neviděl. Hodně tvrdě jsem trénoval s Mannym Roblesem a naučil jsem se opravdu hromadu nových věcí během deseti týdnů. Už jsem byl součástí velké show. Cítím se skvěle a těším se na boj.“ – Prozradil Breazeale, který se vrací poprvé do ringu, od porážky s Anthonym Joshuou.

ugonoh vs breazeale

„ Trénuji v Las Vegas již tři roky a jsem opravdu rád, že se konečně ukážu i americkému publiku. Je to pro mě velká příležitost. Postavit se bývalému uchazeči o titul a také bývalému olympionikovi. Nemohl jsem si přát nic lepšího, než je tohle. Sledoval jsem hodně zápasů Dominica a to jsem ještě ani nevěděl, že se spolu utkáme. Vím, co dělá dobře a co dělá špatně. Jsem na to připravený. V tréninkovém kempu jsem měl všechny sparingpartnery vyšší, než jsem já a tak jsem připravený bojovat proti velkým klukům. Pro mě tato příležitost znamená vše. Pokud jste boxerem a tvrdě trénujete, určitě se chcete stát světovým šampionem. A nyní stojím zde a vím, že jsem velmi blízko splnit si svůj sen. Vždy jsem věřil, že patřím mezi ty nejlepší borce a to se mi dnes povedlo. Teď se chci hlavně bavit a dělat to, co umím nejlíp. Myslím si, že to bude velmi výbušný souboj. Jsem v nejlepší formě, jakou jsem kdy měl a připravoval jsem se na toho nejlepšího Dominica Breazeala. Lepšího, než který bojoval proti Joshuovi. Bude to tvrdá, ale krásná noc. Moje cesta byla velmi těžká. Musel jsem bojovat na hodně místech ve světě, ale nyní jsem tady. Nastal můj čas!“ – Rozpovídal se Izuagbe Ugonoh.

ugonoh vs breazeale