UFC: Pudilová jednoznačně prohrála na body!

Česká fighterka prohrála počtvrté v řadě, když jasně na body prohrála s americkou zápasnicí Justine Kish a její budoucnost v UFC je velmi nejistá! Uvidíme Lucii Pudilovou na domácí scéně?

UFC Fight Night 166 – Justine Kish vs Lucie Pudilová
PNC Aréna, Severní Karolína
30:27 – 30:27 – 30:27

Další očekávaný souboj české bojovnice nevyšel dle představ. Prvnímu kolu jasně dominovala Justine Kish, které skoro k ničemu Lucku nepustila. Ve druhém kole začala pracovat i Lucka, ale přesnější byla zase soupeřka.

Třetí kolo opět ovládla Justine Kish a bodoví rozhodčí neměli těžkou práci a všichni shodně nabodovali 3:0 pro americkou fighterku.

Lucie Pudilová má na svém kontě celkem 7 duelů v nejprestižnější lize světa, z nichž dokázala vyhrát pouze dva duelu, když v roce 2017 porazila Ji Yeon Kim z Jižní Koree a v roce 2018 Kanaďanku Sarah Moras.

Po dnešní prohře vypršel Pudilové kontrakt s UFC a je velmi nejisté, zda přijde další nabídka, neboť čtyři prohrané zápasy v řadě znamenají v UFC konec a organizace většinou další smlouvu nenabízí.

Nastává otázka, zdali neuvidíme v dohledné době jednu z nejlepších českých zápasnic na české domácí scéně v rozjeté organizaci Oktagon. Tuto otázku se určitě dozvíme v následujících týdnech nebo měsících.