UFC: Korean Zombie vs Ige! Dnes na Premier Sport!

Dnes v noci nás čeká galavečer UFC on ESPN 25, který vyvrcholí soubojem v pérové váze Chan Sung Jung vs Dan Ige! V oktagonu uvidíme také veterána Alexeye Oleynika!

DNES – UFC Apex, Nevada, USA
Pérová váha
Chan Sung Jung vs Dan Ige
Přímý přenos na Premier Sport v rámci O2 sport!

Čtyřiatřicetiletý korejský válečník Chan Sung Jung vlétl do UFC c roce 2011, když ve druhém kole ukončil Američana Leonarda Garciu. V prosinci téhož roku zdemoloval v prvním kole také kanadského bijce Marka Hominicka.

V květnu 2012 si připsal velmi cenný skalp, když ovládl bitvu s americkou hvězdou Dustinem Poirierem, kterého utáhnul ve čtvrtém kole. O rok později přišla první porážka v UFC, kterou mu uštědřil Brazilec José Aldo.

Korejec naposledy zápasil loni v říjnu na galavečeru UFC Fight Night 180, kde nestačil Briana Ortegu, který pětikolovou bitvu ovládnu jednoznačně na body.

dnes večer si bude chtít spravit chuť ve svém desátém vystoupení v nejprestižnější MMA lize světa a do cesty se mu postaví devětadvacetiletý Američan “Dynamite” Dan Ige.

Americký bijec debutoval v UFC na galavečeru UFC 220, kde prohrál na body s krajanem Juliem Arcem. Následně si připsal šest vítězství v řadě než loni v červenci prohrál s krajanem Calvinem Kattarem na body.

Po druhé porážce v UFC se vrátil do klece letos v březnu na galavečeru UFC Fight Night 187 a knockoutoval v prvním kole kanadského fightera Gavina Tuckera.


V noci také uvidíme legendárního veterána, třiačtyřicetiletého Alexeye Oleynika, který už má letos na svém kontě jednu porážku, když jej v únoru v prvním kole ukončil Američan Chris Daukaus. Jeho soupeřem mu bude o sedmnáct let mladší Moldavan Sergey Spivak, který má na svém kontě v UFC 3 vítězství a dvě porážky.