UFC: Knockout roku? Jiří Procházka!

Jiří Procházka vs Dominick ReyesPorota měla jasno, Český bijec Jiří Procházka vyhrál knockout roku UFC, když 1. května loktem brutálně sestřelil Dominick Reyese ve druhém kole! Video v článku!

Devětadvacetiletý český samuraj Jiří „Denisa“ Procházka předvedl loni v květnu opět neskutečný výkon. První kolo nabídlo tvrdou a vyrovnanou bitvu, kde si oba soupeři podarovali mnoho přesných knockoutových úderů.

Ve druhém kole se dostal Procházka do problémů, když jej Reyes čistě trefil a následně dostal na zem, kde chtěl českého bijce utáhnout. Ale Procházka se z problémů dostal a tvrdý boj pokračoval opět v postoji.

Jiří Procházka

Pak ale přišel přesný a brutální loket z otočky a Dominick Reyes se skácel k zemi a ringový Herb Dean okamžitě zápas ukončil. Reyes ještě dlouho poté seděl a byl silně z tvrdého knockoutu otřesen. Procházka si poté odnesl i bonus za nejlepší výkon večera.

Jiří Procházka je aktuálně na druhé pozici polotěžké váhy za Janem Blachowiczem a šampiónem Gloverem Teixeirou. Český bijec je zároveň na pozici vyzývatele šampióna a dá se tak čekat, že jej letos uvidíme v titulové bitvě.

Jiří Procházka