UFC FN 143: Cejudo vs Dillashaw a VanZant vs Ostovich!

Již zítra v noci nás čeká další galavečer UFC, tentokrát Fight Night 143. V kleci uvidíme titulový zápas v muší váze Henry Cejudo vs TJ Dillashaw nebo zajímavý ženský duel Paige VanZant vs Rachael Ostovich!

19.1.2019 – Barclays Center, Brooklyn, New York, USA
UFC Fight Night 143 / UFC on ESPN+ 1
¤ Henry Cejudo vs. T.J. Dillashaw

Henry Cejudo má před sebou první obhajobu mistrovského pásu, který získal ve svém posledním duelu 4. srpna 2018 na UFC 227, kde těsně na body 48:47, 48:47 a 47:48 porazil 5 let neporaženého krajana Demetriouse Johnsona.

T.J. Dillashaw je šampiónem bantamové váhy. Tím se stal 4. listopadu 2017 na UFC 217, když ve druhém kole knockoutoval tehdejšího šampióna Codyho Garbrandta. Následovala odveta 4. srpna 2018 na UFC 227 a tentokrát Dillashaw ukončil zápas již v prvním kole.

Dillashaw dostal chuť na další titul a tak přešel do muší váhy, kde vze soboty na neděli vyzve úřadujícího šampióna Henryho Cejuda. Kdo z Američanů odejde z oktagonu jako vítěz?


UFC Fight Night 143 / UFC on ESPN+ 1
Paige VanZant vs Rachael Ostovich

Paige VanZant se vrací do klece oktagonu po dvou porážkách. V prosinci 2016 na UFC on Fox 22 prohrála v prvním kole s krajankou Michelle Waterson a přesně před rokem na body s Jessicou Rose Clark z Austrálie. Nyní se se vrací do klece a bude si chtít za každou cenu urvat výhru pro sebe.

Rachael Ostovich z posledních šesti duelů tři vyhrála a tři prohrála. Po čtyřech duelech v Invictě a dvou na The Ultimate Fighter má nyní před sebou debut pod UFC. 27 letá rodačka z Havaje to tak bude mít těžké hned ve svém úvodním vystoupení proti velmi zkušené fighterce.

Jak Paige VanZant tak Rachael Ostovich se příliš v posledních zápasech nedařilo a tak se budou chtít obě dámy v oktagonu co nejvíce předvést. VanZant bude bojovat o setrvání v nejprestižnější MMA lize světa  a Ostovich o nejlepší možnou výchozí pozici v prvním zápase v UFC.


Kompletní startovka
UFC Fight Night on ESPN+ 1 / UFC Fight Night 143

HLAVNÍ ZÁPASY
Váha
Muší váha Henry Cejudo (tit) vs T.J. Dillashaw
Těžká váha Greg Hardy vs Allen Crowder
Lehká váha Gregor Gillespie vs Yancy Medeiros
Muší váha Joseph Benavidez vs Dustin Ortiz
Muší váha Paige VanZant vs Rachael Ostovich
Polotěžká váha Glover Teixeira vs Karl Roberson
HLAVNÍ PŘEDZÁPASY
Lightweight Donald Cerrone vs Alexander Hernandez
Lehká váha Joanne Calderwood vs Ariane Lipski
Polotěžká váha Alonzo Menifield vs Vinicius Moreira
Byntamová váha Mario Bautista vs Cory Sandhagen
PŘEDZÁPASY
Lehká váha Dennis Bermudez vs Te Edwards
Velterová váha Belal Muhammad vs Geoff Neal
Velterová váha Chance Rencountre vs Kyle Stewart