UFC Fight Night: Rozenstruik vs Gane!

UFC Fight Night 186 je na programu již tuto sobotu a v hlavním zápase změří síly těžké váhy Jairzinho Rozenstruik a Ciryl Gane. Přímý přenos na Premier Sport v portfoliu O2 TV!

27.2.2021 – UFC Apex, USA
UFC Fight Night 186 / UFC on ESPN+ 44 / UFC Vegas 20

Těžká váha
Jairzinho Rozenstruik vs Ciryl Gane

Zápasník ze Surinamy Jairzinho Rozenstruik vlétl do organizace UFC v únoru 2019, kdy na galavečeru v Brazílii ukončil ve druhém kole domácího bijce Júniora Albiniho. Ve stejném roce knockoutoval běloruskou hvězdu Andreie Arlovskiho a také holandského veterána Alistaira Overeema.

 

Loni v květnu ovšem přišla první porážka na UFC 249, kde jej po dvaceti vteřinách vypnul francouzský „Predator“ Francis Ngannou. Rozenstruik se vrátil vítězně 15. října na galavečeru UFC 252 , kde ve druhém kole ukončil veterána a bývalého šampióna těžké váhy, Brazilce Juniora dos Santose. Rozenstruik  je aktuálně na čtvrté pozici ratingu těžké váhy.

Nyní se proti němu postaví francouzský neporažený zápasník Ciryl Gane, který je aktuálně na sedmé příčce těžké váhy. „Bon Gamin“ má v UFC čtyři zápasy a všechny dokázal vyhrát.

V debutu v UFC v říjnu 2019 ukončil v prvním kole Brazilce Raphaela Pessoau, o dva měsíce později ukončil ve třetím kole Američana Don’Tale Mayese a na konci roku 2019 vybodoval kanadského fightera Tannera Bosera.

Poté si dal Gane roční pauzu a vrátil se až loni 12. prosince na galavečeru UFC 256, kde ukončil stejně jako jeho soupeř veterána Juniora dos Santose ve druhém kole.


FIGHT CARD

PŘEDZÁPASY

Polotěžká váha
Dustin Jacoby vs Maxim Grishin

Bantamová váha
Vince Cachero vs Ronnie Lawrence

Polotěžká váha
William Knight vs Alonzo Menifield

Bantamová váha
Sabina Mazo vs Alexis Davis

Lehká váha
Thiago Moises vs Alexander Hernandez


HLAVNÍ KARTA

Pérová váha
Alex Caceres vs Kevin Croom

Slámová váha
Angela Hill vs Ashley Yoder

Bantamová váha
Pedro Munhoz vs Jimmie Rivera

Muší váha
Montana De La Rosa vs Mayra Bueno Silva

Polotěžká váha
Nikita Krylov vs Magomed Ankalaev

Těžká váha Jairzinho
Rozenstruik vs Ciryl Gane