UFC Fight Night 104: Bermudez vs The Korean Zombie

Dennis Bermudez vs Chan Sung JungDnes: UFC Fight Night 104 je turnaj, který se koná v Toyota Center v texaském Houstonu. Na tomto turnaji se představí velká řada hvězd UFC, například Dennis Bermudez, který si to rozdá s navrátilcem Jungem. Dále se můžeme těšit na Ovince St.Preuxe, Anthonyho Hamiltona, Curtise Bleydese a Michinoriho Tanaku.

Dnes: UFC Fight Night 104
Toyota Center, Houston, Texas, USA
⇒ STREAM ZDE ⇐

Relativně zajímavý turnaj UFC Fight Night 104, který je ohodnocený dvěma a půl hvězdičkami. Hlavním zápasem večera je střet Dennise Bermudeze a „ Korejské Zombie“, Chan Sung Junga, který se vrací po delší pauze. Jung totiž musel nastoupit na povinnou vojenskou službu a tak byl tři a půl roku mimo oktagon. Naposledy se objevil na UFC 163, kde podlehl v titulovém zápase José Aldovi. Ten jej přejel ve čtyřech kolech. Zaplesá jistě i pánské oko. Na startovce jsou hned tři zajímavé ženské souboje, tedy šest sexy zápasnic.

Dennis Bermudez (16-5-0) vs Chan Sung Jung (13-4-0)
Pérová váhaDennis Bermudez vs Chan Sung Jung
Jak jsem již předeslal „Korejské Zombie“ jsme viděli naposledy v oktagonu v roce 2013. To s ním bez problému vytřel klec jistý José Aldo, tehdejší šampion pérové váhy. Jung z třinácti výher udolal jedenáct soupeřů před limitem a stává se tak velmi nebezpečným finišerem. Avšak jeho putování v UFC přerušila povinná vojenský služba, což dle Jungových slov, bylo přesně to, co potřeboval. Doléčil stará zranění a přitom plně trénoval. Kvůli četným operacím Jung nedostal povolení na klasickou vojenskou službu a tak celý čas strávil na kancelářské pozici, kde měl spoustu času plně trénovat a přitom si dostatečně odpočinout. Bermudez je docela tvrdý oříšek, který se nachází na patnácté příčce. Monetálně má „The Manace“ dvě výhry v řadě a od třetí si slibuje titulový rozstřel.

Alexa Grasso (9-0-0) vs Felice Herrig (11-6-0)
Slámová váha – ženyAlexa Grasso vs Felice Herrig
V co-main eventu se utká neporažený talent a slibný prospekt Alexa Grasso, která v profesionálním MMA ještě neokusila hořkost porážky. Její soupeřkou bude daleko ostřílenější Felice Herrig, která je velmi tvrdá, ale ne neporazitelná. Herrig má v posledních čtyřech utkání dvě výhry a dvě prohry. Grasso se pro změnu blýskla v debutovém zápase v UFC, když hladce přejela Heather Clark na body. V tomto zápase vypadal velmi slibně, uvidíme jak si poradí se zkušenější Herrig.

Ovince Saint Preux (19-9-0) vs Volkan Oezdemir (12-1-0)
Polotěžká váhaOvince Saint Preux vs Volkan Oezdemir
„OSP“ je stálice UFC. Na svém kontě má již jedenáct zápasů v UFC a před tím působil ve Strikeforce. V poslední době se mu příliš nedaří. Nejprve padnul s Jonem Jonesem, kde se to tak nějak očekávalo. Následné KO od Jimiho Manuwy, ale již překvapivé bylo a nutno dodat, že Preux nevypadal extra oslnivě. Nyní by potřeboval výhru a nakopnout svoji kariéru v UFC směrem vzhůru, protože není vůbec špatným borcem. Původně se měl utkat s Janem Blachowiczem, ale místo něj nakonec naskočí Volkan Oezdemir. Rodák ze švýcarského Fribourgu, ač to jméno tomu nenapovídá, si odbyde v UFC svůj debut. Nutno dodat, že se jedná o prvního švýcarského bojovníka v UFC.

Anthony Hamilton (15-6-0) vs Marcel Fortuna (8-1-0)
Těžká váhaAnthony Hamilton vs Marcel Fortuna
Relativně zajímavý zápas, který nemusí dopadnout vůbec dobře. Anthony Hamilton se utká s Marcelem Fortunou, který se jednak klasifikuje jako polotíha a hlavně v oktagonu již rok a půl nestál. Hamilton je naopak pořádnej kus chlapa a při výšce 196 centimetrů váží 117 kilo. Hamilton sice není žádný expresní zápasník a v UFC střídá prohry s výhrami, ale v tomto případě by si měl s Fortunou poradit. I Fortuna, který pochází z Kalifornie si zde odbyde svůj UFC debut. Co mu popřát? Snad jen ve zdraví přežít tento zápas, kde rozhodně bude tím menším borcem.

Hlavní zápasy
• Dennis Bermudez vs Chan Sung Jung – Pérová váha
• Alexa Grasso vs Felice Herrig – Ženská Slámová váha
• Abel Trujillo vs James Vick – Lehká váha
• Ovince Saint Preux vs Volkan Oezdemir – Polotěžká váha
• Anthony Hamilton vs Marcel Fortuna – Těžká váha
• Jessica Andrade vs Angela Hill – Ženská Slámová váha

Hlavní předzápasy
• Adam Milstead vs Curtis Blaydes – Těžká váha
• Chas Skelly vs Chris Gruetzmacher – Pérová váha
• Ricardo Ramos vs Michinori Tanaka – Bantamová váha
• Tecia Torres vs Bec Rawlings – Ženská Slámová váha

Předzápasy
• Alex Morono vs Niko Price – Welterová váha
• Daniel Jolly vs Khalil Rountree – Polotěžká váha

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *