UFC 265: Gane má prozatímní titul a je stále neporažen!

Francouzský bijec ovládl titulovou bitvu na UFC 265 když ve třetím kole ukončil Američana Derricka Lewise a má prozatímní titul. Dominoval také bývalý šampión Jose Aldo!

7.8.2021 – Texas, USA
UFC 265
Ciryl Gane vs Derrick Lewis
3. kolo TKO

Jednatřicetiletý Ciryl Gane nastoupil v sobotu na galavečeru UFC 265 v americkém Texasu ke svému desátému profesionálnímu zápasu a k sedmému pod organizací UFC a opět z toho bylo vítězství.

Rodák z hlavního města Francie začal zápas opatrně, ale byl aktivnější a přesnější. Ve druhém kole svůj tlak stupňoval a americký soupeř se prakticky až na jeden útok jen bránil. Vše vyvrcholilo ve třetím kole, kdy dostal Lewise pod tlak a následně jej zasypal tvrdými údery rozhodčí zápas ukončil.

Gane díky vítězství získal prozatímní titul těžké váhy a je tak vyzývatelem čtyřiatřicetiletého šampióna Francise Ngannou, který získal titul letos v březnu na UFC 260, kde knockoutoval Stipe Miočiče.

Druhé vítězství po třech porážkách v řadě si připsal také bývalý brazilský šampión pérové váhy Jose Aldo, který jasně dominoval a ve třech kolech vybodoval krajana Pedro Munhoze. Aldovi aktuálně patří pátá příčka bantamové váhy.