UFC 264: McGregor má zlomenou nohu a prohrává v prvním kole!

Trilogie uzavřena. Očekávaná bitva na galavečeru UFC 264 skončila prvním kole, ve kterém si irský bouřlivák zlomil nohu a lékař tak musel zápas ukončit technickým KO!

10.7.2021 – T-Mobile aréna. Las Vegas, USA
UFC 264

Lehká váha
Dustin Poirier vs Conor McGregor 3
1. kolo TKO

Zakončení trilogie skončilo pro mnoho fanoušku velkým zklamáním, protože zápas skončil z důvodu zranění a ne regulérním vítězstvím jednoho z bijců. Zápas začal aktivněji bývalý šampión, který Poiriera okopával na přední nohu, jenže Američan kontroval tvrdými údery v postoji.

Jenže chvilku před koncem prvního kola McGregor špatně došlápl a okamžitě se skácel k zemi. Toho využil Poirier a začal McGregora bít a v tom byl konec prvního kola. Hned bylo jasné, že irský válečník nebude moci pokračovat, protože noha byla jasně zlomená u kotníku.

Dustin Poirier si připisuje hořké vítězství a nevraživost a výměna názorů pokračovala i po skončení zápasu. Zdali se dočkáme ještě čtvrtého souboje je nyní ve hvězdách, ale z vítězství samozřejmě neměl radost ani Američan, který chtěl ukončit Američana sám.


Velterová váha
Gilbert Burns vs Stephen Thompson
29:28 – 29:28 – 29:28

Vítězství si na galavečeru připsal také čtyřiatřicetiletý brazilský válečník Gilbert Burns, který ovládl na body vyrovnanou bitvu s osmatřicetiletým Američanem Stephenem Thompsonem. Burns se tak úspěšně vrátil po únorové porážce s Kamaru Usmanem a hlasitě volá po odvetě.