UFC 262: Oliveira vs Chandler o titul v lehké váze!

Další galavečer organizace UFC je tu. Do klece se v hlavním titulovém duelu postaví lehké váhy Charles Oliveira a Michael Chandler. Uvidíme také bývalého prozatímního šampióna Tony Fergusona. Přímý přenos na Premier Sport!

DNES – Toyota Center, Houston, USA
UFC 262
Lehká váha
Charles Oliveira vs Michael Chandler

Trojka lehké váhy, Brazilec „Do Bronx“ Charles Oliveira má aktuálně na svém kontě osm výher v řadě. Naposledy zápasil loni v prosinci, kdy na galavečeru UFC 256 jednoznačně vyboboval Tony Fergusona.

Nyní ho čeká souboj o uvolněný titul, který měl v držení legendární Khabib Nurmagomedov. Do cesty se mu postaví bývalý šampión organizace Bellator, Aneričan „Iron“ Michael Chandler.

Ten s odbyl svou premiéru v UFC letos v lednu, kdy na galavečeru UFC 257 v prvním kole ukončil novozélandského zápasníka Dana Hookera. Tato výhra jej hned po prvním vítězství vystřelila na čtvrté místo žebříčku a dnes může získat titul.

Ale bude to mít hodně těžký, Charles Oliveira je už v UFC 11 let a aktuálně má neskutečnou formu. Naposledy prohrál v prosinci 2017, kdy jej ve druhém kole ukončil americký fighter Paul Felder.

Do klece se dnes postaví také sedmatřicetiletý americký veterán a pětka lehké váhy Tony Ferguson, který vyzve dvaatřicetiletého Beneila Dariushe. Oba mají zkušeností na rozdávání. Ferguson je v UFC od roku 2011 a Dariush od roku 2014.