UFC 246: McGregor vs Cowboy již dnes v noci!

Máme před sebou další galavečer UFC a především další zajímavé zápasy. Raubíř Conor McGregor se vrací do klece aby vyzval Donalda Cerrone. V oktagonu také uvidíme bývalou šampiónku Holly Holm! Galavečer bude vysílat Nova Sport 2 a Voyo ve 3:30 ráno!

DNES – T-Mobile Arena, Nevada, USA
UFC 246 – McGregor vs Cowboy

Conor McGregor se vrátil do UFC po dvouleté pauze, kdy loni v říjnu na UFC 229 vyzval šampióna lehké váhy, neporaženého Rusa Khabiba Nurmagomedova. Ten byl ovšem nad jeho síly a návrat irské hvězdy tak skončil ve čtvrtém kole.

Nyní ho čeká zápas ve velterové váze a legenda UFC „Cowboy“ Donald Cerrone, který startuje pod hlavičkou největší MMA organizace světa již od roku 2011. Cerrone poslední své duely prohrál před limitem a ve svých 36 letech není v té nejlepší formě.

V oktagonu dále uvidíme bývalou šampiónku a přemožitelku Rondy Rousey, Američanku Holly Holm, která vyzve v bantamové váze krajanku Raquel Pennington.

V těžké váze uvidíme legendu a veterána MMA, kterým není nikdo jiný než dvaačtyřicetiletý Aleksei Oleinik. Ten po dvou porážkách v řadě dnes vyzve průměrného Američana Maurice Greena a může reálně pomýšlet na výhru.