UfC 229: Khabib vs McGregor!

Conor McGregor se po necelých dvou letech vrací do klece, 6. října jej uvidíme na UFC 229 v titulovém zápase v lehké váze a jeho soupeř bude samozřejmě neporažený úřadující šampión Khabib Nurmagomedov!

6.10.2018 UFC 229
T-mobile aréna, Las Vegas, Nevada USA
Conor McGregor vs Khabib Nurmagomedov
Neporažený šampión lehké váhy Khabib „The Eagle“ Nurmagomedov (26-0) a Bývalý šampión lehké a pérové váhy Conor „Notorious“ McGregor (21-3) se utkají o titul v lehké váze!

Tak se všichni fanoušci dočkali a Conor McGregor se vrací po dlouhé pauze do UFC a již za za dva měsíce v Las Vegas vyzve aktuálního šampióna Khabiba Nurmagomedova z Ruska, který získal McGregorův uvolněný pás.

McGregor stál naposledy v oktagonu 12. listopadu 2016 na UFC 205, kde jako první fighter v historii UFC získal mistrovský pás ve dvou váhových kategorii, když dokázal před limitem zničit šampióna velterové váhy Eddie Alvareze.

Následně přišla velmi lukrativní nabídka na boxerský zápas s legendárním Floydem Mayweatherem. Ten se konal loni 26. srpna a měl přesně očekávaný průběh a Mayweather ukončil McGregora v 10. kole. Irský fighter tak vydělal peníze o kterých se mu mohlo do té doby jen zdát. Za půl hodinku v ringu vydělal více jak 100 milionů dolarů.

Nyní se McGregor vrací, aby získal zpět titul, který byl kvůli jeho nečinnosti v UFC uvolněn do zápasu Nurmagomedov vs Al Iaquinta, který na body ovládl ruský fighter.