Údajný návrat Klitschka není nereálný!

Jak už to tak v profesionálním boxu chodí, tak jednou to je tak, a po druhé zase jinak. Po té, co sám bývalý ukrajinský vládce těžké váhy zprávy o návratu dementoval, přispěchal časopis The Ring s opačnou informací. Své si k tomu řekl i britský borec Dillian Whyte.

Časopis The Ring přispěchal se zprávou, že ex-šampión těžké váhy Wladimir Klitschko (64-5-0, 53 KO), který svůj poslední duel odboxval v dubnu roku 2017, opravdu přemýšlí o návratu do světa šestnácti provazů. Klitschko údajně absolvoval již několik sezení se zástupci streamingové platformy DAZN, ve které by společně s Cristianem Ronaldem tvořil hlavní tvář. Podle zdrojů by měl kontrakt dlouhodobého vládce těžké váhy obsahovat tři duely. První by měl být zahřívací s průměrným soupeřem na německé půdě. Druhý by měl představovat odvetu s Tysonem Furym (27-0-1, 19 KO) a poslední třetí kontrakt by měl být rematch s Anthonym Joshuou (22-0-0, 21 KO).

Zdroj také uvedl, že dubnový duel s Dillianem Whytem byly opravdu jen fámy a Klitschko s ním nikdy nejednal, což sám Brit neguje. Dle jeho slov na jednání totiž opravdu došlo a Ukrajinec, tak trošku lže. „ Lže! Klitschko se určitě vrátí. Jednal s mými promotéry a řekl, že potřebuje alespoň dva zápasy než se utká s někým, jako jsem já. To mi hodně polichotilo, nebudu říkat, že ne. Přece jen to byl dlouholetý král těžké váhy, který dominoval. Jen podle jeho slov potřebuje duely, které ho dostanou do tempa, ale říkám Vám, že se stoprocentně vrátí.“ – tvrdí britský chuligán Whyte. Kde nakonec bude pravda, je ve hvězdách. Avšak jsou indície, které návrat „Dr.Steelhammer“ potvrzují.