Tysonovi Furymu zbývají poslední tři zápasy v kontraktu s Top Rankem! Co bude dál?

Bývalý světový šampion těžké váhy a aktuální světová čtyřka Tyson „Gypsy King“ Fury (29-0-1, 20 KO) má před sebou poslední tři souboje pod promotérskou stájí Top Rank Boxing. Co bude dál? Bude hvězdný Brit pokračovat, nebo definitivně skončí?

Bývalému světové šampionovi a aktuální čtyřce těžké váhy Tysonovi Furymu zbývají poslední tři souboj v kontraktu s promotérskou stájí Top Rank Boxing, které šéfuje Bob Arum. Podle slov promotéra britského obra, Franka Warrena, by dva souboje měli být s šampionem WBC Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (42-0-1, 41 KO). Ať už odveta dopadne jakkoliv, tak by se oba borci měli v ringu střetnou ještě potřetí v některém z letních termínu.

Čistě spekulačně. Pokud by se jednatřicetiletému rodákovi z Manchesteru podařilo alabamského knockoutéra dvakrát zdolat, pak by se na konci roku 2020 představil naposled pod křídly Top Rank Boxing a jeho kontrakt by skončil. V roce 2021 by se tak mohl „Gypsy King“ pokusit, jako volný agent, domluvit sjednocující řež s Anthonym „AJ“ Joshuou (23-1-0, 21 KO), který se již víckrát nechal slyšet, že velké britské derby o všechny pásy mistra světa by jej hodně zajímalo a rozhodně ne jen jeho. Každopádně nepředbíhejme a pojďme se společně těšit na únorovou odvetu mezi Furym a Wilderem.