Tyson začal přípravu na další zápas!

Legendární šampión těžké váhy Mike Tyson začal přípravu na další duel. Jeho potencionálními soupeři jsou Evander Holyfield nebo Lennox Lewis! Video v článku!

Pětapadesátiletý Mike Tyson odboxoval poslední duel v roce 2005, když jej v šestém kole ukončil irský boxer Kevin McBride. Poté co Mike Tyson loni oznámil návrat do ringu v rámci exhibičních zápasů, začalo se hojně spekulovat právě o souboji s Holyfieldem. Nicméně Tyson si pro svůj exhibiční fight vybral jinou legendu, Roye Jonese.

Duel mezi Mike Tysonem vs Royem Jonesem byl sledovan po celém světě a vydělal ohromnou sumu peněz. Zápas skončil remízou, ačkoliv byl Tyson rozhodně lepším v ringu. Iron Mike neprodleně po zápase oznámil, že se cítí skvěle a rád by boxoval každé dva měsíce. To se ale z důvodu pandemie koronaviru nestalo a vrátí se až nyní v září.

Boxovat by se mělo pod hlavičkou Legends Only League, kterou spoluvlastní právě legendární boxer. Zápas s Jonesem se konal pod promotérskou skupinou Triller, se kterou má nyní Tyson neshody a nehodlá s ní spolupracovat. Mezi potenciální rivaly patří jeho dva úhlavní přemožitelé Evander Holyfield a Lennox Lewis.


28.11.2014 – Camden Centre, Kings Cross, UK
Dillian Whyte 🇬🇧 vs 🇨🇿 Tomáš Mrázek