Tyson vs Jones: Zápas legend skončil remízou!

Exhibiční zápas legend profesionálního ringu skončil remízou. Byly jsme svědky kvalitního boje, který měl do pouhé exhibice daleko. Oba šampióni ukázali neskutečnou formu! Celý zápas v článku!

28.11.2020 – Staples Center, Los Angeles, US
Těžká váha
Mike Tyson (50-6-0, 44 KO) vs Roy Jones (66-9-0, 47 KO)

První dvouminutovka nabídla velmi aktivní boj, ve kterém byl přesnější a tvrdší Tyson. Zároveň jsme svědky tvrdého boje a o žádný sparing se rozhodně nejedná.

Do druhého kola opět vlétl Tyson jako hurikán a co sliboval před zápasem, že bude boxovat naplno se vyplnilo. Jones trefil také několik přesných úderů, ale nebezpečnější je Tyson.

Třetí kolo bylo ve stejném duchu jako předchozí kola a je až neskutečné, jak aktivní boxeři jsou ve svých letech. 54 letý Mike Tyson a 51 letý Roy Jones ukazují, že věk je jen číslo.

Po polovině zápasu vede neoficiálně na body Tyson, který několikrát tvrdě na žebra znepříjemnil Jonesovi dech. Jones se skvěle pohybuje, ale Tyson dává více úderů.

V pátém kole šel Jones hodně do klinčů, ale aktivních klinčů, ale Tysona zasáhl minimálně, naopak bývalý světový šampión těžké váhy opět několikrát tvrdě Jonese natrefoval.

Šesté kolo bylo spíše tréninkové, Tyson ubral trošku ze své aktivity, ale Jones toho nevyužil. Na Jonesovi je vidět velký respekt z Mike Tysona.

Sedmé kolo opět velmi aktivní z obou stran, Tyson natrefoval několikrát Jonesova žebra, který stále nedokázal žádným úderem Tysona ohrozit.

V posledním kole to byl velmi tvrdý boj z obou stran, ale Mike Tyson byl opět tím lepším v ringu. Zápas tak končí na body a do exhibice měl daleko. Byl to zápas se vším všudy a skončil remízou. Ale Tyson byl rozhodně lepší.