Tyson vs Holyfield na galavečeru Lopez vs Kambosos?!

Legendy Mike Tyson a Evander Holyfield se pravděpodobně utkají na galavečeru ve Spojených státech, kde bude hlavní událostí titulový souboj lehké váhy Teofimo Lopez vs George Kambosos!

Minulý týden vyhrála dražbu na zápas Teofimo Lopez vs George Kambosos skupina Triller, která pořádala i listopadový duel Mike Tysona a Roye Jonese. Zároveň bude Triller také pořádat duel Mike Tyson vs Evander Holyfield a je velmi pravděpodobné, že oba zápasy vloží na jeden galavečer a vytvoří tak obrovskou událost.

Do dražby o zápas Lopez vs Kambosos se také přihlásila skupina Matchroom boxing Eddie Hearna, která ale nabídl pouze polovinu peněz co nabídl Triller, který dal do dražby neskutečných 6 miliónů dolarů, což je další signál, že od tohoto galavečera očekává velké výdělky což nahrává již zmíněnému duelu Tyson vs Holyfield 3.

The Real Deal” Evander Holyfield (44-10-2, 29 KO) a “Iron” Mike Tyson (50-6-0, 44 KO) se utkali poprvé v roce 1996 a vypjatý souboj vyhrál Holyfield v 11. kole technickým KO.

Ještě napjatější odveta se konala o sedm měsíců později a měla hodně zvláštní průběh. Mike Tyson ukousl Holyfieldovi kus ucha a zápas byl ukončen Tysonovou diskvalifikací ve třetím kole.