Tyson odmítl 25 milionů od Holyfielda!

To že se Mike Tyson vrátí do ringu na konci května je hotovou věcí. Ovšem jeho soupeřem nakonec asi Holyfield nebude, jednání se zastavila!

Už to vypadalo, že by legendy Mike Tyson a Evander Holyfield mohli 29. května v Miami uzavřít trilogii a uspořádat tak jednoznačně největší událost roku. Tým Holyfield však oznámil, že Tyson odmítl veškeré nabídky, ačkoliv námluvy probíhali několik měsíců.

“Mysleli jsme, že se jedná o hotovou věc, vše bylo na dobré cestě a moc jsme se těšili. Naše představa se však rychle rozpadla, když Tysonův tým smetl všechny naše nabídky ze stolu. Po celou dobu jsme vyjednávali v dobré víře, ale vidíme, že to bylo plýtvání časem. Aktuálně veškerá jednání stojí” řekl manažer Holyfielda, Kris Lawrence.

Podle informací Holyfieldova týmu, Mike Tyson a jeho lidé odmítli minimální záruku výdělku 25 miliónů amerických dolarů. Podle zákulisních informací chce Mike Tyson za soupeře Američana Jamese Toneye.

The Real Deal” Evander Holyfield (44-10-2, 29 KO) a “Iron” Mike Tyson (50-6-0, 44 KO) se utkali poprvé v roce 1996 a vypjatý souboj vyhrál Holyfield v 11. kole technickým KO. Ještě napjatější odveta se konala o sedm měsíců později a měla hodně zvláštní průběh. Mike Tyson ukousl Holyfieldovi kus ucha a zápas byl ukončen Tysonovou diskvalifikací ve třetím kole.