Tyson Fury zničil Wladimira Klitschka a je novým šampiónem těžké váhy!

Wladimir Klitschko vs Tyson FuryTyson Fury nedal Klitschkovi šanci a šampióna jasně porazil na body a můžeme se těšit na odvetu!
Galerie v článku!

Výsledek – Düsseldorf, Nordrhein-Westfalen – Německo
Těžká váha
Britská jednička Tyson FURY (25-0-0, 18 KO) nečekaně vybodoval 116:111 a 2, 115:112 úřadujícího šampióna Wladimira KLITSCHKA (64-4-0, 53 KO) a získal tituly WBA super, WBO, IBF a IBO!

Bodování
Cesar Ramos 115:112
Ramon Cerdan 115:112
Raul Caiz Sr 116:111

Tyson Fury vlétl do zápasu jako hurikán a v prvních třech kolech nedovolil Klitschkovi žádnou kombinaci a šampión budil bezmocný dojem.
Od čtvrtého kola se Wladimir trochu zlepšoval, ale tím přesnějším v ringu byl spíše Fury. Když vezmeme v potaz, že Furymu správně sudí Tony Weeks strhl v 11. kole bod za údery do zátylku, mohl být bodový rozdíl ještě o bod větší.
Fury je tak po dlouhých jedenácti letech prvním boxerem, který dokázal Klitschka porazit a sám za skoro 8 let mezi profesionály přemožitele nepoznal!
Wladimir Klitschko v pozápasovém rozhovoru: „Dnes jsem nebyl tím lepším v ringu. Tyson byl velice rychlý a přesný, sám sem nečekal, že se dokáže takhle skvěle připravit“ řekl Klitschko po porážce s britskou hvězdou.
Manažer K2 promotions Bernd Bönte dodal „Ve smlouvě máme v případě porážky doložku odvety, tak se i stane“
Fury hned po zápase „Děkuji Wladimirovi za tuhle šanci, vše okolo byla jen taková klukovská hra, chtěl jsem být takový správný drzý a provokující vyzyvatel“

Wladimir Klitschko vs Tyson Fury Wladimir Klitschko vs Tyson FuryWladimir Klitschko vs Tyson FuryWladimir Klitschko vs Tyson Fury Wladimir Klitschko vs Tyson FuryWladimir Klitschko vs Tyson Fury Wladimir Klitschko vs Tyson FuryWladimir Klitschko vs Tyson Fury Wladimir Klitschko vs Tyson Fury Wladimir Klitschko vs Tyson FuryWladimir Klitschko vs Tyson FuryWladimir Klitschko vs Tyson FuryWladimir Klitschko vs Tyson FuryWladimir Klitschko vs Tyson FuryWladimir Klitschko vs Tyson Fury Wladimir Klitschko vs Tyson FuryWladimir Klitschko vs Tyson Fury