Tyson Fury změní trenéra před odvetnou bitvou s Deontayem Wilderem!

Bývalý světový šampion a aktuální světová čtyřka těžké váhy Tyson „Gyspy King“ Fury (29-0-1, 20 KO) se rozhodl změnit trenéra před odvetným soubojem s šampionem WBC Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (42-0-1, 41 KO).

Bývalý světový šampion těžké váhy Tyson Fury se rozhodl před odvetným soubojem s šampionem WBC Deontayem Wilderem, který proběhne 22.2.2020 v Las Vegas, rozloučit s Benem Davisonem a změnit trenéra. Jednatřicetiletý britský obr, jenž momentálně okupuje čtvrtou příčku světového žebříčku, tedy momentálně hledá náhradu. Toto rozhodnutí zřejmě padlo po nepříliš vydařeném souboji se švédským válečníkem Otto „All In“ Wallinem (20-1-0, 13 KO), kdy přípravný kemp Furyho kritizoval i jeho vlastní otec.

„Tyson a já jsme se museli rozhodnout a nakonec jsme se domluvili ukončit spolupráci. Zůstáváme však přáteli, ale Wildera musí jít rozbít sám.“ – Okomentoval dění v táboře rodáka z Manchesteru sám Davison. Otázkou tedy zůstává, kdo se stane tím mentorem, který připraví hvězdného „Gypsy Kinga“ do hodně očekávané bitvy s alabamským knockoutérem? Momentálně se hodně spekuluje o Freddiem Roachovi, jenž byl v přípravě Furyho na první duel s Wilderem a obrovitý brit si jeho služby hodně chválil.