Tyson Fury začal přípravu na další boj!

Bývalý neporažený světový šampión, Brit Tyson Fury se vrátil do tréninku a začal se připravovat na další zápas. S největší pravděpodobností půjde o odvetu s Deontayem Wilderem!

Tyson Fury (27-0-1, 19 KO) začal na jihu Španělska přípravu na další zápas. Zatím nebylo potvrzeno zdali půjde o odvetu s úřadujícím šampiónem organizace WBC Deontayem Wilderem (40-0-1, 39 KO) nebo jestli nastoupí proti někomu jinému.

Odveta s Wilderem by se mohla konat v dubnu nebo květnu. O zápas se Wulderem se samozřejmě uchází taky světový šampión organizací WBA, WBO, IBF a IBO Anthony Joshua (22-0-0, 21 KO). Ovšem tým Wildera potvrdil, že je pro ně priotitou odveta s Furymy, neboť tato kapitola nebyla ještě uzavřena a z boje musí vzejít vítěz.

Odvetu podporuje také vedení organizace WBC, která již vydala prohlášení, že zápas má zelenou a je jen na obou táborech, jestli se na odvetném zápase domluví nebo ne.

Fury a Wilder se utkali loni 1. prosince ve Staples Center v Los Angeles a ostře sledovaný titulový zápas skončil nepopulární remízou, avšak lepším v ringu byl na zcela jistě Fury, i když byl dvakrát v počítání.