Tyson Fury: Wildera bych knockoutoval stejně, jako jsem knockoutoval Schwarze!

Aktuální světová čtyřka těžké váhy a lineární šampion, Tyson „Gypsy King“ Fury (28-0-1, 20 KO), ujišťuje širokou veřejnost, že v odvetě zdolá aktuálního šampiona WBC, Deontaye „The Bronze Bomber“ Wildera (41-0-1, 40 KO), před limitem.

Chvíli jsme o britském obrovi, který před třemi dny oslavil své jednatřicáté narozeniny, neslyšeli. Nyní je zpět na mediálním poli, aby rozehrál pořádnou psychologickou hru před soubojem s Otto Wallinem, ale hlavně před odvetou s alabamským šampionem, Deontayem Wilderem. Rodák z Manchesteru totiž slibuje, že svůj styl upraví tak, aby šampiona zdolal před limitem a předešel tím další bodové krádeži. Podle něj, ale i podle většiny fanoušků a odborníků, měl vyhrál již první střet s aktuálním šampionem WBC, ale bodový rozhodčí jej okradli a v souboji nabodovali remízu. „Tentokrát neudělám stejnou chybu jako minule. Opět nebudeme bojovat na neutrální půdě, takže jej budu muset knockoutovat.“ – Prohlásil hvězdný „Gypsy King“.

„V posledním souboji jsem jej porazil v každém kole kromě dvou, kde mě poslal k zemi. Jak jsem nemohl vyhrát? Musel jsem změnit svůj styl a nyní jsem spokojený. Nikdy jsem se necítíl tak silný, nedával jsem tak silné údery a nebyl jsem tak sebevědomý jako nyní. Určitě ho knockoutuji. Kdybych bojoval s Wilderem v červnu, tak bych jej ukončil stejně jako Schwarze. Výsledek by byl stejný.“ – Rozpovídal se rodák z Manchesteru. Nyní se však musí soustředit na švédského leváka, Otto Wallina a následně by jej měl čekat ještě jeden duel v prosinci. V prvním čtvrtletí roku 2020 pak můžeme očekávat odvetu mezi, podle mnohých, nejlepšími bojovníky současné těžké váhy.