Tyson Fury: Wilder mě mohl zabít. Ruize bych porazil s jednou rukou za zády!

Před několika dny byl oficiálně oznámený souboj mezi Tysonem „Gypsy King“ Furym (28-0-1, 20 KO) a Otto Wallinem (20-0-0, 13 KO). U této příležitosti dostal obrovitý Brit velký prostor v médiích a jelikož hodně rád mluví, tak se rozpovídal úplně o všem.

Aktuální světovou čtyřku a lineárního šampiona těžké váhy, Tysona Furyho, čeká v únoru odveta s šampionem WBC, Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (41-0-1, 40 KO) a proto se také ve studiu SiriusXM rozpovídal o slavném úderu třiatřicetiletého knockoutéra, který jej poslal ve dvanáctém kole bezvládného k zemi. „Ta rána mi vůbec neublížila. Necítil jsem žádnou bolest, protože jsem úplně ztratil vědomí. Pokud rukavicí trefíte přesné místo na hlavě, pak ztratíte veškerou koordinaci a moc nad svým tělem. To trvá asi vteřinu. Pokud dokážete vstát, tak vás s největší pravděpodobností nebudou poslouchat nohy a nebo, jako v mém případě, budete absolutně v pořádku.“ – Rozpovídal se jednatřicetiletý rodák z Manchesteru.

„Vstal jsem úplně bez problémů, ale také jsem již nemusel nikdy vstát. Byl to jeden z těch úderů, po kterých se lidé už nemusí probudit vůbec. Hlavně mě uspal svoji silnou pravačkou a následně mě v pádu dorazil ještě levou rukou.“ – Uvědomuje si riziko svého povolání 206 centimetrů vysoký obr. No nebyl by to on, kdyby si v rozhovoru nenašel čas alespoň na jedno malé rýpnutí. Tentokrát jeho pozornosti neunikl malý král těžké váhy, Andy „Destroyer“ Ruiz Jr. (33-1-0, 22 KO). „Žádný člověk neví, co jej v životě čeká a nikdo by se neměl pokoušet věštit budoucnost, ale výhrou nad Ruizem si jsem naprosto jistý. Mohl bych nechat hlasovat fanoušky, kteří by rozhodli jakou ruku bych měl za zády a jakou rukou bych s Ruizem bojoval. K vítězství nad ním stejně budu potřebovat jen jednu ruku“ – Rozpovídal se ve svém klasickém stylu Fury.