Tyson Fury vybodoval Wallina!

Neporažená světová čtyřka Tyson Fury v noc v Las Vegas dominoval a švédskou jedničku jednoznačně vybodoval i přes otevřenou ránu nad pravým okem. Nyní britský boxer čeká na odvetu s Wilderem! Video!

14.9.2019 – T-Mobile Arena, Las Vegas
Těžká váha
Tyson Fury (29-0-1, 20 KO) vs Otto Wallin (20-1-0, 13 KO)
Tim Cheatham 118:110
Eric Cheek 117:111
Don Trella 116:112

Zápas začal aktivitou neporaženého Brita, který využíval své rychlosti a síly. Ale ve třetím kole Wallin Furyho zasáhl do pravého oka a otevřel mu ošklivě obočí.

Od tohoto okamžiku Fury poupravil strategii a neboxoval tak otevřeně jak ho známe, neboť mu obočí silně krvácelo. Před začátkem sedmého kola jej nechal hlavní arbitr Tony Weeks zkontrolovat lékařem. Fury byl blízko ukončení, protože krve bylo dost a rána veliká. Lékař se nakonec rozhodl pro pokračování boje.

Fury ale stále dominoval, v devátém a desátém kole dostal svého soupeře do problémů, ale Wallin ukázal tvrdou bradu a vše ustál. Do menších problémů se dostal také Fury a to ve dvanáctém kole, kdy ho Wallin po dobré kombinaci natrefoval a Fury zaujmul defenzivní postavení, ale nijak ho to nerozhodilo.

Zápas nakonec došel až do bodového rozuzlení, kde se rozhodčí jednoznačně a zcela správně rozhodli pro Tysona Furyho 3:0. Nyní britského obra čeká odveta s Deontayem Wilderem, která je naplánovaná na začátek příštího roku.