Tyson Fury: Všechny sparingpartnery jsem tvrdě knockoutoval!

Bývalý světový šampion a aktuální čtyřka těžké váhy Tyson „Gypsy King“ Fury (29-0-1, 20 KO) se rozpovídal o svém přípravném kempu, kde údajně knockoutoval všechny své sparingpartnery.

Kemp britského obra Tysona Furyho je doslova opředen tajemstvím. Jednatřicetiletý rodák z Manchesteru vyměnil těsně před odvetou s šampionem WBC Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (42-0-1, 41 KO) trenéra Bena Davisona za zkušenějšího Sugara Hilla Stewarda a prakticky nevypustil žádné tréninkové video, až na nějaké promo videa jednotlivých stájí a televizních stanic. Zkrátka nikde nenajdete ani kousek videa hvězdného „Gypsy Kinga“ v ringu, na lapech, nebo na pytli. O to víc je zajímavé poslouchat, jak svoji přípravu hodnotí sám Fury.

„Cítím se vážně skvěle. Mám za sebou skvělý tréninkový tábor. Všechny ostatní věci šli v tu chvíli stranou, jelikož pro mě existoval jen trénink a příprava. Nemyslel jsem na nic jiného. Jsem připravený na boj. Upravili jsme každý detail a dokončili jsme kemp tak, jak má být.“ – Prozradil bývalý světový šampion, který si nadále stojí za tím, že alabamského knockoutéra ukončí před limitem. „Vzhledem k tomu, že jsem brutálně knockoutoval všechny své sparingpartnery, tak se cítím jako bestie. Rozhodně hodlám Wildera ukončit před limitem. Jak jsem řekl, dávám mu dvě kola.“ – Dokončil razantně debatu Fury.