Tyson Fury vs Shannon Briggs?

Bývalý světový šampión těžké váhy Tyson Fury se letos vrací do ringu a v minulých článcích jsme spekulovali kdo bude jeho soupeřem. Nyní už je mnohem jasněji. Fury poslal smlouvu americkému veteránovi Briggsovi. Podepíše?

Bývalý světový šampion v těžké váze Tyson Fury (25-0-0, 18 KO) zveřejnil na sociálních sítích video, že jeho tým odeslal smlouvu na zápas veteránovi a také bývalému šampiónovi nejtěžší váhové divize Shannonu Briggsovi (60-6-0, 53 KO).

„Posílám Ti smlouvu, podepiš ji!“ Poslal Fury vzkaz Briggsovi

29 leté Brit nestál v ringu od vítězství nad legendárním Wladimirem Klitschkem 28. listopadu 2015. Poté začal mít problémy s dopingem, váhou a drogami. Nyní to vypadá, že se opravdu dává dohromady a že se konečně tento talentovaný boxer a bývalý šampión těžké váhy vrátí mezi šestnáct provazů.

Na druhé straně 46 letý Shannon Briggs, který získal profesionální titul mistra světa již v roce 2006, když porazil technickým knockoutem ve 12. kole běloruskou hvězdu Siarheie Liakhoviche, se kterým v zápase na body prohrával 104:105 a 2x 103:105. Jenže 25 vteřin před koncem Bělorusa vystřelil z ringu a urval vítězství na svou stranu.

Briggs stál v ringu naposledy 21.5.2016, když knockoutoval v 1. kole Argentince Emilia Ezequiela Zarateho.