Tyson Fury: Tržná rána nad okem se plně uzdraví v půlce prosince!

Bývalý světový šampion a aktuální světová pětka těžké váhy Tyson „Gypsy King“ Fury (29-0-1, 20 KO) oznámil, že jeho roztržené obočí se plně uzdraví v polovině prosince.

Když se na tváři jednatřicetiletého Brita v souboji se švédským válečníkem Otto „All In“ Wallinem (20-1-0, 13 KO) objevil brutální cut nad pravým okem, hodně fanouškům zatrnulo. Najednou se začalo spekulovat o tom, jestli Fury bude vůbec v pořádku na únorovou odvetu s šampionem WBC Deontayem Wilderem, ale nyní přicházejí dobré zprávy od obra z Manchesteru. Ten potvrdil, že se jeho zranění dobře hojí a navíc neutrpěl žádné další zranění wrestlingovým soubojem s Braunem Strowmanem.

„Moje tržné zranění bude úplně v pořádku v polovině prosince. Po té, už budu moci plně spárovat, takže to nijak neohrozí mé plány. Po celou dobu se udržuji v dobré kondici a plnou přípravu na odvetu s Deontayem Wilderem započnu 10.1.2020.“ – Sdělil pozitivní zprávy „Gypsy King“. Všichni příznivci těžké váhy se tak mohou začít těšit na parádní odvetu, která se podle očekávání uskuteční 22.2.2020 v Las Vegas. Doufejme tedy, že i alabamský knockoutér neutrpí žádné zranění v listopadové odvetě s Luisem Ortizem.