Tyson Fury si opravdu odbude souboj v WWE. Soupeřem mu bude Strowman!

Lineární šampion a aktuální světová čtyřka těžké váhy Tyson „Gypsy King“ Fury (29-0-1, 20 KO) nadále zůstane součástí profesionální wrestlingové ligy WWE. Zde dokonce absolvuje první ostrý souboj.

Profesionální wrestlingová liga WWE je hotovou mašinou na peníze. V USA má tento gigant obrovskou popularitu a extrémní sledovanost. Právě proto si jej v minulosti vybrali hvězdy jako Floyd Mayweather, Evander Holyfield, či Mike Tyson. Nyní svoji popularitu na zámořském trhu buduje pomocí WWE i britský obr, Tyson Fury. Třicetiletý rodák z Manchesteru se v nejpopulárnější wrestlingové lize světa objevil již dvakrát, ovšem pouze jen jako host. Nyní by jej měl čekat ostrý souboj s Braunem Strowmanem, se kterým si během show vjel několikrát do vlasů. Jejich vzájemný střet je naplánovaný na 31.10.2019 do Saúdské Arábie.

Fury zkrátka potřebuje pořádnou propagaci před odvetou s šampionem WBC Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (41-0-1, 40 KO), jelikož jeho poslední dva souboje byly naprostým finančním fiaskem. Jenže jeho promotér Frank Warren má hlavně obavu o zdraví svého chráněnce a účinkovaní „Gypsy Kinga“ ve wreslingu se mu příliš nezamlouvá. „Samozřejmě, jeho popularita velice roste. Dělá velkou službu svým promotérům, když vystupuje v WWE, ale upřímně se mi nelíbí toto riziko. Může se mu opět otevřít ta tržná rána. Byl bych rád, kdyby ten wrestlingový souboj nebral, ale všechno je to o popularitě. Upřímně se těším, až mi Tyson zavolá a řekne mi, že s tím končí.“ – Prozradil britský promotér. Doufejme tedy, že se Fury během propagace nezraní a jeho odveta s Wilderem nebude v ohrožení.