Tyson Fury si nenechal líbit uštěpačný komentář a ostře reagoval na slova Anthonyho Joshuy!

Rivalita na území Velké Británie je asi tou nejostřejší. Nyní o tom přesvědčil fanoušky manchesterský obr, Tyson „Gypsy King“ Fury (28-0-1, 20 KO), jenž ostře reagoval na slova svého krajana a bývalého šampiona, Anthonyho „AJ“ Joshuy (22-1-0, 21 KO).

Hodně těžkou pozici nyní bude mít bývalý král těžké váhy, Anthony Joshua. Rodák z Watfordu senzačně prohrál 1.6.2019 s Andym „Destroyer“ Ruizem Jr. (33-1-0, 22 KO) a nyní si bude muset dávat pozor na to, co vypustí z pusy, nebo se mu to vrátí tak, jako nyní s „Cikánským Králem“. Devětadvacetiletý Brit se totiž jal komentovat triumf Tysona Furyho nad Tomem Schwarzem a to neměl dělat. „Kéž bych se taky mohl vrátit s takto lehkým soupeřem. To by bylo skvělé, kdybych mohl boxovat s takovými snadnými soupeři.“ – Usmíval se borec s přezdívkou „AJ“.

Reakce z tábora lineárního šampiona na sebe nenechala dlouho čekat. „Cože? Joshua chce lehčí soupeře? Pokud vím, tak nedávno jednoho takového měl. Jeho soupeř měl jen pár týdnů na přípravu a byl tlustý, jako prase. Nemyslím si, že může sehnat ještě lehčí soupeře, než byla tahle kaše, se kterou teď boxoval.“ – Opřel se do krajana Fury a jeho pozornosti neunikl ani Joshuův promotér, Eddie Hearn. „Nezajímá mě, co Eddie Hearn povídá, ale s ohledem na to, že jeho zlatá husa prohrála pásy s tučným chlápkem, tak se mě pokouší špinit že? Nechte mě hádat. Tom Schwarz je odpad, ale Dillian Whyte je skvělý? Joshua je excelentní, ale Tyson Fury je odpad? Nemůžete toho chlapa poslouchat, protože neví absolutně nic o boxu. Jeho svěřenec prohrál jen proto, že se podíval na Ruizovo tělo a řekl si, že se nemusí připravovat.“ – Dokončil své povídání třicetiletý obr z Manchesteru.