Tyson Fury se vrátí do ringu na podzim v New Yorku. Bude soupeřem Miller?

Podle britského promotéra, Franka Warrena, by se měl Tyson „Gypsy King“ Fury (28-0-1, 20 KO) vrátit do ringu v září, nebo v říjnu v newyorské hale Madison Square Garden. Jeho soupeřem by se mohl stát Jarrell „Big Baby“ Miller (23-0-1, 20 KO).

Frank Warren potvrdil informaci, že se jeho svěřenec, Tyson Fury, vrátí do ringu v zářijovém, nebo říjnovém termínu. Dále také připustil spekulaci, že jeho soupeřem by se mohl stát dopingový hříšník, Jarrell Miller, jenž díky třem pozitivním testům přišel o souboj s Anthonym „AJ“ Joshuou (22-1-0, 21 KO). Třicetiletý rodák z Brooklynu si aktuálně odpykává půlroční trest, který mu vyprší právě na přelomu září a října. Tento souboj by byl jistě hodně atraktivní vzhledem k tomu, že by se odehrál právě v newyorské hale Madison Square Garden, kde by byl dopingový hříšník domácím borcem. Miller je také vysoko postaveným bojovníkem, jelikož mu na serveru Boxrec patří sedmá pozice.

Tyson Fury je od vítězství nad Wladimirem „Dr.Steelhammer“ Klitschkem (64-5-0, 53 KO) považován za lineárního šampiona těžké váhy a mnozí experti jej dokonce staví do role nejlepšího boxera aktuální těžké váhy. Třicetiletému Britovi, který letos podepsal novou promotérskou smlouvu se stájí Top Rank, patří čtvrtá pozice světového žebříčku, druhá pozice v žebříčku WBC a druhá pozice v rámci žebříčku WBO. Připomeňme si, že „Gypsy King“ stál naposledy v ringu před necelými třemi týdny, kdy pohodlně rozebral, ve dvou kolech, mladého Němce, Toma Schwarze (24-1-0, 16 KO).