Tyson Fury se ukázal na galavečeru profesionálního wrestlingu WWE!

Aktuální lineární šampion a světová čtyřka těžké váhy Tyson „Gypsy King“ Fury (29-0-1, 20 KO) se v pátek večer ukázal na galavečeru profesionálního wrestlingu WWE, kde se střetl tváří v tvář s velkou hvězdou Braunem Strowmanem.

Britský obr Tyson Fury skočil oběma nohama do světa profesionálního wrestlingu, kde podle všeho má být spíše dočasným hostem. V pátek večer se totiž třicetiletý rodák z Manchesteru objevil na galavečeru WWE SmackDown, kde se dostal do kolize s velkou hvězdou Braunem Strawmanem. Podle veškerých informací by se měl hvězdný „Gypsy King“ objevit i na pondělním galavečeru WWE Monday Night Raw. Zde by měl pokračovat rozjetý příběh s již zmíněnou wrestlingovou hvězdou.

V tomto případě jde samozřejmě o velké promo profesionálního boxu, stejně jako v případě Floyda Mayweathera, který se taktéž v profesionální lize wrestlingu objevil. WWE vydala prohlášení, že Fury skutečně bude součástí jejich akce a dokonce dostane do ruky mikrofon, aby stihl říct pár vět a možná se dočkáme i nějaké zápletky. „Byl jsem uražen před celou svoji rodinou Braunem Strawmanem. Trošku to tedy okořeníme a uvidíme, co se stane. Pokud se nebude chovat slušně, tak tomu velkému sráči dám ochutnat sílu mých paží.“ – Okomentoval svým klasickým způsobem situaci britský obr.