Tyson Fury se stal součástí pondělní série WWE a hned se stihl porvat v ringu!

Lineární šampion a aktuální světová čtyřka těžké váhy Tyson „Gypsy King“ Fury (29-0-1, 20 KO) dál pokračuje v propagaci své osoby a boxu skrze profesionální wrestlingovou ligu WWE.

Tyson Fury nadále pokračuje ve svém působení v profesionální wrestlingové lize WWE. Poprvé se hvězdný Brit ukázal na páteční akci WWE SmackDown, kde seděl v první řadě jako divák. To však nenechal bez povšimnutí obrovitý Braun Strowman, který se mezi wrestlery řadí mezi jednu z největších hvězd. Američan s vizáží hladového medvěda se přišel postavit před Furyho, aby si s ním vyměnil pár pohledů a následně se vrátil do probíhajícího boje. Za hlavu chytil svého soupeře Dolpha Zigglera a hodil jej přímo na rodáka z Manchesteru, který to bral jako osobní útok. Třicetiletý Brit se následně pokusil dostat do ringu ke Strowmanovi, ale ochranka jej zastavil, no fanoušci se mohli těšit na výživné pokračování, což potvrdilo i vedení WWE.

A opravdu jsme se dočkali. Hvězdný Brit zavítal na další galavečer do série „Monady Night Raw“, kde s mikrofonem žádal omluvu od Strowmana za to, co udělal a jak se zachoval. Američan odmítl a při Face Off jej Fury odstrčil. Následnou bitku dvou gigantů se sice snažili roztrhnout pánové z ochranky, leč marně. Oba naštvaní obři je rozházeli po ringu, jako hadrové figurky a začali si vyřizovat účty. To se pokusila zastavit i celá skvadra ostatních wrestlerů, ale také marně. Nakonec to přestalo bavit Strowmana, který odkráčel do zákulisí a Fury pár minut po něm, v těch tedy ještě symbolicky stačil vypleskat jednoho wreslera a věnovat svoji čepici jednomu z fanoušků v hledišti.

Z pohledu fanouška boxu jde samozřejmě o nahranou komedii, jenž byla vymyšlena pro jistou sortu amerických občanů. Každopádně je potřeba říci, že v USA je WWE obrovským gigantem, který má průměrnou sledovanost nad dva miliony diváků a zrovna páteční akce „SmackDown“, kde se objevil i Fury a mimo jiné také bývalý šampion těžké váhy UFC Cain Velasquez, měla sledovanost kolem čtyř milionů. Pro srovnaní, souboj Furyho s Wilderem vygeneroval skrze pay-per-view sledovanost okolo 750.000. Je tak zcela jednoznačné, že britský obr se snaží v USA zviditelnit, aby zvýšil sledovanost plánované odvety s šampionem WBC, jenž se chystá na 22.2.2020. Podle zákulisních informací by se měl Fury objevit v WWE ještě jednou a to na galavečeru „Crown Jewel“, který se odehraje 31.10.2019 v Saúdské Arábii a zřejmě opět dojde na vyřizování účtů se Strowmanem.