Tyson Fury se po zápase se Schwarzem vrátí do ringu 28.9.2019!

Bývalý mistr světa těžké váhy, Tyson „Gypsy King“ Fury (27-0-1, 19 KO), se chystá do ringu 15.6.2019 proti Tomu Schwarzovi (24-0-0, 16 KO), ale již nyní zná termín dalšího souboje.

Aktuální světová trojka těžké váhy a britská dvojka, Tyson Fury, momentálně plní svůj kontrakt se stájí Top Rank a vypadá to, že se do konce roku představí v ringu třikrát. Prvním plánovaným soubojem obrovitého Brita bude souboj s německým mladíkem Tomem Schwarzem, který proběhne 15.6.2019 v lasvegaské T-Mobile Aréně. Ať už tento souboj dopadne jakkoliv (předpokládá se, že Fury s přehledem zvítězí), tak je jisté, že rodák z Wilmslov se na americké půdě objeví ještě jednou a možná i dvakrát.

Třicetiletý Fury by se měl po tomto souboji vrátit do ringu 28.9.2019 opět na americké půdě. Další souboj by měl absolvovat na konci tohoto roku, ale tam už není známo jestli půjde o boj v zámoří, nebo se Fury vrátí na domácí scénu. Každopádně to vypadá, že vše směřuje k odvetě s Wilderem, jelikož Fury v průběhu roku řekl, že chce v tomto roce stihnout několik soubojů a v únoru se střetnout v odvetě s šampionem WBC. Spekulace naznačují, že jeho další souboj by mohl být s novozélandským válečníkem Josephem Parkerem. Ve hře je samozřejmě i Dillian Whyte.


Tyson Fury v Praze 20.6.2019! ⇒ www.tysonfury.cz