Tyson Fury: Překvapilo mě, že Wilder chce odvetu. On ví, že nemá šanci a dělá to jen pro peníze!

Aktuálního krále těžké váhy a šampiona federace WBC Tysona „The Gypsy King“ Furyho (30-0-1, 21 KO) hodně překvapilo, že Deontay „The Bronze Bomber“ Wilder (42-1-1, 41 KO) aktivoval doložku o trilogii.

Koncem února dostal alabamský knockoutér těžké váhy Deontay Wilder velké bití od britského obra Tysona Furyho, který jej zastavil v sedmém kole. Čtyřiatřicetiletý Američan musel skousnout první porážku v profesionální kariéře a také se musel rozloučit se svým titulem WBC. Mnoho lidí jej odrazovalo od aktivování doložky o trilogii, ale Wilder je pevně rozhodnutý. „Váš král je zde a nikdy nikam neodešel. Válka totiž teprve započala. Jsem válečník, který se nikdy nevzdává, jsem král, který bojuje dokud nezemře. Společně povstaneme z popela jako bájný fénix a získáme ten titul zpět. Uvidíme se za pár měsíců, protože válka právě začala.“ – Sdělil skrze sociální sítě bývalý šampion.

Tím mírně překvapil jednatřicetiletého rodáka z Manchesteru, který si myslel, že po takovém bití už Wilder nebude chtít další porci výprasku. „Byl jsem hodně překvapený, protože v našem posledním souboji nevyhrál ani vteřinu. Nemyslím si, že tolik spěchá na další výprask, ale spíš cítí peníze. Upřímně si myslím, že to je důvod pro jeho rozhodnutí. Dělá to pro peníze, protože moc dobře ví, že jakmile s ním vytřu ring potřetí, tak už tolik peněz v životě neuvidí.“ – Prozradil Fury. Každopádně na třetí souboj si musíme počkat minimálně do začátku října kvůli pandemii koronaviru.