Tyson Fury: Povetkin je moc malý, Deontay Wilder ho sestřelí!

Wladimir Klitschko vs Tyson Fury21. května nás čeká velký souboj mezi Deontayem Wilderem a Alexanderem Povetkinem o titul WBC v těžké váze. Podle Tysona Fury nemá Povetkin šanci na výhru!

21.5.2016 – Olympijský stadion, Moskva – Rusko
Těžká váha
Neporažená americká jednička a světová čtyřka „The Bronze Bomber“ Deontay WILDER (36-0-0, 35 KO) vs ruská jednička a světová trojka “ Russian Vityaz“ Alexander POVETKIN (30-1-0, 22 KO) se utkají ve 12ti kolové bitvě o titul WBC!

Aktuální světová jednička Tyson Fury si myslí, že Alexander Povetkin nemůže Deontaye Wildera ohrozit neboť je příliš malý. Fury se potkal s Povetkinem v lednu na galavečeru v USA.

„Ten rozdíl je markantní. Podívejte na mou fotografii s ním, proti nám vypadá jako trpaslík, Wilder je skoro stejně veliký jako já. Ano je pravda, že Povetkin hodně vydrží, ale vzpomeňme na zápas s Klitschkem, kdy po každé tvrdé ráně byl dole a Wilder je stejně tvrdý jako on.
Nemyslím, že by měl Povetkin šanci Američana porazit, podle mě až ho Wilder trefí na bradu, tak bude konec“ řekl Tyson FuryTyson Fury, Alexander Povetkin

PBC on NBC: Deontay Wilder v Johann DuhaupasDeontay Wilder
Výška: 201 cm
Rozpětí paží: 211 cm

Alexander PovetkinAlexander Povetkin
Výška: 188 cm
Rozpětí paží: 191 cmDeontay Wilder vs Alexander Povetkin