Tyson Fury potvrdil odvetu s Wilderem. Ta by měla přijít na řadu 22.2.2020!

Tyson „Gypsy King“ Fury (28-0-1, 20 KO) potvrdil, že smlouva na odvetu s Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (41-0-1, 40 KO) je podepsaná. Oba borci by se měli zřejmě střetnout 22.2.2020 na americké půdě.

Když se třicetiletý lineární šampion, Tyson Fury, poprvé střetl s o tři roky starším šampionem WBC, Deontayem Wilderem, byla z toho podívaná plná zvratů s nečekaným koncem. Po třech letech holdování alkoholu a drogám se „Gypsy King“ málem vrátil zpět na trůn, byť on sám neměl příliš daleko k tomu, aby byl ve dvanáctém kole ukončen. Vše skončilo kontroverzní remízou. Podle jednoho táboru fanoušků měl vyhrát rodák z Manchesteru na body. Podle druhého táboru fanoušků měl být obrovitý Brit ukončen ve dvanáctém dějství a slavit měl alabamský knockoutér. Každopádně vše skončilo remízou a díky tomu budeme mít možnost vidět odvetu dvou titánů těžké váhy.

Sám bývalý král těžké váhy a aktuální světová čtyřka, totiž během svého turné po Velké Birtánii, potvrdil, že smlouva na odvetu s Deontayem Wilderem je podepsána. „Smlouva na souboj s Wilderem je podepsána. Takže 22.2.2020 nás čeká odveta. Tentokrát, tentokrát, tentokrát. Tentokrát nebudu z ringu dlouhé tři roky. Tentokrát už nebudu pít tolik alkoholu. Tentokrát ho přijdu knockoutovat.“ – Prohlásil 206 centimetrů vysoký obr. Fanoušci se tak mohou začít těšit na parádní odvetu, která vypukne 22.2.2020 na zatím nespecifikovaném místě. Ve hře je samozřejmě Staples Center v Los Angeles, jako tomu bylo v prvním případě.