Tyson Fury: Pokud Wilder prohraje, tak chci vítěze souboje Ruiz – Joshua!

Bývalý světový šampion těžké váhy a aktuální světová pětka Tyson „Gypsy King“ Fury (29-0-1, 20 KO) se rozpovídal o svých plánech v případě selhání šampiona WBC Deontaye „The Bronze Bomber“ Wildera (41-0-1, 40 KO) v odvetě s Luisem „King Kong“ Ortizem (31-1-0, 26 KO).

Všichni fanoušci a odborníci řešili, jestli jednatřicetiletý Brit Tyson Fury nastoupí do únorové odvety s aktuální šampionem WBC a světovou dvojkou těžké váhy Deontayem Wilderem. Těmto spekulacím ani příliš nepomohla tržná rána, kterou si rodák z Manchesteru odnesl ze zářijové bitvy se švédským válečníkem Otto Wallinem. Ovšem hvězdný „Gypsy King“ hlásí, že se vše dobře hojí a že je připravený na únorovou bitvu proti alabamskému knockoutérovi.

Jenže co se stane, když selže právě Wilder a padne v duelu s Ortizem? Samozřejmě šance je to malá a dokonce bookmakeři vypsali kurz 5,6 na vítězství kubánského veterána. Každopádně Fury má záložní plán, pokud se náhodou něco stane. „Když se jedny dveře zavřou, tak se druhé zase otevřou. Takže pokud Wilder prohraje, pak nejspíše dojde na jeho trilogii s Ortizem a já budu chtít vítěze souboje Ruiz – Joshua.“ – Prozradil svůj plán B Fury, který aktuálně nevypadá reálně, jelikož vítěz souboje Joshua – Ruiz musí hájit své pásy proti povinným vyzývatelům.