Tyson Fury plánuje po wrestlingu i MMA zápas. McGregor by měl být jeho koučem!

Aktuální světová pětka těžké váhy Tyson „Gypsy King“ Fury (29-0-1, 20 KO) začíná vymýšlet hodně zajímavé kombinace pro svoji kariéru. Po dráze wrestlera chce údajně debutovat i v MMA.

Tyson Fury zkrátka nepřestane překvapovat širokou veřejnost svojí nápaditostí. Minulý rok v prosinci šokoval svět, když po tříleté pauze málem ukončil kralování šampiona WBC Deontaye „The Bronze Bomber“ Wildera (41-0-1, 40 KO). Nedávno doslova vlétl do wrestlingové ligy WWE, kde za pár dní chystá souboj s jednou z největších hvězd Braunem Strowmanem a nyní dokonce přišel s tím, že by rád debutoval v MMA. Začíná to vypadat, jako by se jej ani odveta s alabamským knockoutérem netýkala. A aby to nebylo málo, tak trénovat by jej měl irský bouřlivák a hvězda UFC Conor McGregor.

„Mluvil jsem o tom s Conorem a je ochotný mě trénovat. Řekl, že kdykoliv budu chtít, tak mám přijet do Dublinu a jdeme na to. Nemohu se dočkat. Tuto nabídku zkrátka musím přijmout. Kdo ví, třeba budu MMA zápasník a profesionální boxer v jednom. V mém posledním boji bylo hodně krve a jak jste mohli vidět, tak mě to vůbec nevadilo. Není to pro mě nic nového. Rád bych se dostal k MMA a někoho tam šeredně zbil.“ – Rozpovídal se jednatřicetiletý rodák z Manchesteru. Stejně starý McGregor jej v tom mile rád podpořil skrze sociální sítě. „Pojďme na to Fury.“ – Kam tedy nakonec povedou kroky obrovitého Brita? Každopádně to začíná silně připomínat situaci před odvetou s Wladimirem Klitschkem, kdy nakonec Fury podlehl depresím a propadl alkoholu. Snad to nebude stejný případ i nyní.