Tyson Fury opravdu začal trénovat MMA. Na tréninku se ukázal s hvězdou UFC Darrenem Tillem!

Bývalý světový šampion těžké váhy a aktuální světová pětka Tyson „Gypsy King“ Fury (29-0-1, 20 KO) opravdu začal s tréninkem MMA. Při jednom z prvních tréninků jej vedla hvězda UFC Darren Till.

Jednatřicetiletý Tyson Fury zkrátka nepřestane udivovat širokou veřejnost. Můžete jej nenávidět, můžete jej milovat, ale jedno mu jistě neupřete a to je zápal pro jakoukoliv činnost, pro kterou se tento obr rozhodne. Na konci roku 2015 sesadil z trůnu dlouholetého ukrajinského vládce Wladimira „Dr. Steelhammer“ Klitschka (64-5-0, 53 KO) a následně upadl do depresí. Drogy zapíjel alkoholem a z bývalého krále těžké váhy byl za pár měsíců tlouštík, který balancoval na hraně života a smrti. O necelé tři roky později byl zpět. Málem zdolal neporaženého a obávaného knockoutéra Deontaye „The Bronze Bomber“ Wildera (41-0-1, 40 KO), se kterým má na únor příštího roku naplánovanou odvetu.

V mezičase se však Fury představil i nejpopulárnější wrestlingové lize světa WWE, kde zdolal Brauna Strowmana a nyní si vzal do hlavy, že chce souboj i v největší a nejslavnější lize smíšených bojových umění UFC. Ten, kdo si myslel, že „Gypsy King“ jen kecá, tak byl na omylu. Rodák z Manchesteru se totiž opravdu objevil na tréninku MMA po boku svého krajana a hvězdy UFC Darrena Tilla. Liverpoolská „Gorila“ si vzala pod svá křídla bývalého světového šampiona těžké váhy a nyní to vypadá, že se společně opravdu připravují na debut Furyho v oktagonu. Jak moc to tento 206 centimetrů vysoký chasník myslí vážně se dozvíme až postupem času. On sám však nedávno potvrdil odvetu s šampionem WBC Deontayem Wilderem, který ale napřed musí zvládnout výzvu jménem Luis Ortiz.