Tyson Fury opět perlil: Svoji čelist posiluji lízáním!

Bývalý světový šampion a aktuální čtyřka těžké váhy Tyson „Gypsy King“ Fury (29-0-1, 20 KO) opět dokázal zaskočit novináře netradiční tréninkovou metodou, aneb lízáním za pevnější a odolnější bradou.

Jednatřicetiletý britský obr zkrátka dokáže vytáhnout z rukávu takové nápady, že mnohdy odzbrojí celé publikum. Nedávno novináře překvapil novou tréninkovou technikou, kdy údajně masturbuje sedmkrát denně, aby nastartoval vyplavování testosteronu. Pár dní na to přišel hvězdný „Gypsy King“ s dalším skvělým nápadem. Namáčení pěstí do benzínu, což by mělo jeho ruce vytvrdit ke knockoutu, kterým se chystá ukončit neporazitelnost šampiona WBC Deontaye „The Bronze Bomber“ Wildera (42-0-1, 41 KO). „V prvním souboji jsem udělal chybu, když jsem nevyužil toho, že byl v problémech. Tentokrát už dokončím svoji práci.“ – Začal své povídání při telekonferenci rodák z Manchesteru.

„Teď už vím, že je snadné ho zasáhnout, což je cenné ponaučení z prvního souboje. Wilder je obyčejný boxer, který má jen jednu zbraň a já vám to dokážu.“ – Pokračoval ve vyprávění Fury. Následně však opět zaskočil novináře nečekanou odpovědí. Jeden z nich se totiž nešťastně zeptal, jak posiluje 206 centimetrů vysoký obr svoji čelist. „Myslím si, že mám docela odolnou čelist, ale posiluji ji tím, že hodně lížu ku*du.“ – Nepáral se z odpovědí Brit. Ještě že odvetný souboj se odehraje již za necelých devět dní, jinak by jsme se od Furyho mohli dozvědět i nějaké další pikantnosti.