Tyson Fury odzbrojil novináře svojí odpovědí!

To že je Tyson „Gypsy King“ Fury (27-0-1, 19 KO) jedním z nejvtipnějších mužů v těžké váze víme už dlouho. Nyní vytáhl další eso z rukávu, když se jej novináři ptali na jeho dalšího soupeře.

Včera se obrovitému Britovi narodil další potomek, tedy už pátý Fury do party a jejich tatínek je opravdu na roztrhání. Po té, co šokoval svět svým návratem a svedl vyrovnanou a famózní bitvu s šampionem WBC Deontayem Wilderem, tak podepsal kontrakt na sto milionů dolarů s americkou promotérskou stájí Top Rank. Bohužel se tím odloží odveta mezi ním a alabamským rodákem na podzim, ale i tak nás čekají velké bitvy těžké váhy. „Naše nové vydání. Chlapeček se narodil dnes ráno v 7:30, sice o tři týdny dříve, ale daří se mu výborně. Jsme tu s Tysonem a všichni jsme šťastní a zdraví.“ – Napsala hrdá maminka, Paris Fury.

Její manžel je nyní pod palbou novinářů. Kdo že to bude, ten další soupeř lineárního šampiona? Bude to Kubrat Pulev, který také nedávno podepsal kontrakt s promotérskou stájí Top Rank? Nebo to bude Oscar Rivas? Kolumbijský přízrak, který knockoutoval dalšího svěřence Boba Aruma, Bryanta Jenningse. Nebo naposledy zmíněný novozélandský válečník Joseph Parker, který projevil velký zájem o obra z Wilmslow? Otázek je nyní mnoho a tak se Fury jal odpovídat. „ Ano chystám se na jeden zápas, před Deontayem „Bronzovou hloupou pičkou“. Myslím si, že další můj soupeř by mohl být Amir Khan. Ano Khan. On se posune do těžké váhy. Nebo bych mohl dát Seferimu odvetu. Je to dobrý chlápek a v našem posledním zápase byl zraněný, takže bych mu mohl dát odvetu.“ – Smál se britský chasník, než dodal již zcela vážně. „Ano uvažuji o souboji s Parkerem. Víte, v těžké váze je hodně možností a já to nějak neřeším. Wilderovi jsme nabídli odvetu na ESPN a odmítl. Takže jak to bude, tak to bude.“ – Dodal lineární šampion.