Tyson Fury nyní nepřemýšlí nad odvetou s Deontayem Wilderem!

Tyson „Gypsy King“ Fury (27-0-1, 19 KO) se momentálně nechce dívat přes rameno svého dalšího soupeře, Toma Schwarze (24-0-0, 16 KO) a nyní tedy vůbec neřeší odvetu s Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (41-0-1, 40 KO).


Tyson Fury v Praze 20.6.2019! ⇒ www.tysonfury.cz


Před několika dny oznámil aktuální šampion organizace WBC a světová dvojka těžké váhy, Deontay Wilder, že má podepsány dvě smlouvy. První obsahuje odvetu s Luisem Ortizem a druhá odvetu s Tysonem Furym. Jenže britský obr se nyní nechce soustředit na nic jiného, než na souboj s Tomem Schwarzem, který jej čeká již příští víkend v lasvegaské MGM Grand. „Nemám k tomu co říct. Wilder už mluví o souboji, který bude za rok. Může se stát cokoliv. Nemůžu slíbit co bude zítra, když prožívám svůj život tady a teď. Zítra opět mohu upadnout do depresí, takže mě nezajímá, co bude zítra.“ – Rozpovídal se na toto téma manchesterský obr.

„Wilder už mluví o soubojích, které budou v roce 2020, ale já jsem ještě nedoboxoval duel, který mě čeká v sobotu. Klidně mohu být knockoutován. Navíc on musí přejít přes Ortize ,což také není snadný souboj. Já chci bojovat ještě na přelomu září a října. Takže nepočítejte kuřata, dokud se nevylíhly.“ – Dokončil své povídání lineární šampion těžké váhy. Pokud třicetiletý Brit dokáže porazit Toma Schwarze i případného dalšího soupeře, kterého plánuje na podzimní termín a Wilder zdolá Ortize, pak nejspíše budeme svědky odvety těchto dvou neporažených borců, ale vše má svůj čas. Také jsme se o minulém víkendu přesvědčily, že není dobré podceňovat outsidera.