Tyson Fury: Nikdo mi v prvním souboji s Wilderem nevěřil. Dokonce ani můj otec, bratr a manželka!

Tyson „Gypsy King“ Fury (29-0-1, 20 KO) v nedávném rozhovoru přiznal, že nikdo nevěřil v jeho vítězství při prvním souboji s šampionem WBC Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (41-0-1, 40 KO). Dokonce ani jeho nejbližší.

Když 1.12.2018 vcházel do ringu s nejhrozivějším knockouterém těžké váhy, tak on sám věřil, že jej dokáže zdolat. Možná manchesterskému obrovi věřil ještě jeho trenér Ben Davison, ale tím výčet věřících skončil. Hvězdný „Gypsy King“ totiž nedávno přiznal, že ani jeho rodina nevěřila, že by dokázal uspět. „Tehdy jsem byl tlusté prase. Vrátil jsem se po dvou a půl letech, zhubl jsem šedesát kilogramů a zbavil se svých sebevražedných myšlenek. Nikdy jsem o sobě nepochyboval, ale lidé, kteří mi věřili celou moji kariéru, najednou o mě pochybovali. Každý z nich, včetně otce, bratra i manželky.“ – Rozpovídal se o svém životním příběhu Fury.

Ten přiznal, že otec s ním vlastně ani nemluvil po dobu celého přípravného kempu, jelikož si myslel, že souboj s Wilderem je pro jeho syna předem jasná demolice. „Myslím si, že ani trenér mi nevěřil, že bych tento souboj mohl vyhrát. Táta se mnou nemluvil po celou dobu mého pětiměsíčního kempu, protože byl přesvědčen, že budu tvrdě knockoutován. Dokonce mi řekl: Bez ohledu na to, kolik vyděláš, tak to nestojí za to, abys skončil na invalidním vozíku synu!“ – Přiznal britský obr nelehkou situaci před jedním z životních soubojů. Jaká je však atmosféra v klanu Fury nyní před odvetou, která je plánovaná na 22.2.2020, nespecifikoval.