Tyson Fury nechce ve svém kempu kamery: Nejsem filmová hvězda. Bojuji tu o svůj život!

Bývalý světový šampion a aktuální čtyřka těžké váhy Tyson „Gypsy King“ Fury (29-0-1, 20 KO) se snaží před plánovanou odvetou s šampionem WBC Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (42-0-1, 41 KO) vyhnout pozornosti kamer.

Přestože je Tyson Fury velkým bavičem, showmanem a zpěvákem, tak před plánovanou odvetou s alabamským šampionem Deontayem Wilderem se snaží vyhnout pozornosti kamer. Jednatřicetiletý rodák z Manchesteru sice svolil k natáčení seriálu „Inside Wilder vs Fury 2“, ale s medializací a přítomností kamer v jeho přípravném kempu to rozhodně nechce přehánět. Moc dobře si totiž uvědomuje, že druhý střet s americkým knockoutérem je boj o holý život. V sázce je čest, sláva a hlavně historický odkaz.

„Tohle je vážný souboj, ne zábava. Fotoaparáty, kamery a rozhovory jsou zábavná věc, ale pokud vás někdo tvrdě knockoutuje, tak to bude všechno pryč. Nikoho už nebudete zajímat.“ – Rozpovídal se hvězdný Brit. „Proto nechci, aby u mě v kempu kdokoliv natáčel. Nejsem filmová hvězda. Bojuji tady o svůj holý život. Tyto věci mě akorát rozptylují a to je to poslední, co nyní potřebuji.“ – Dokončil své povídání „Gypsy King“, který je dle všech informací naprosto koncentrovaný na trénink a blížící se bitvu.