Tyson Fury míří do Prahy!

Bývalý světový šampión a neporažený přemožitel legendárního Wladimira Klitschka, Brit Tyson Fury se chystá do pražského klubu SaSaZu, kde bude se slovenským fighterem Attilou Véghem vyprávět svůj životní příběh fanouškům nejen sportovního světa!

31.5.2019 SaSaZu, Praha Česká republika
Bubenské nábřeží 306/13
Start:19:00
Vstupenky: www.championtour.eu/cz/
1490 – 7490 kč

www.tysonfury.cz

Tyson Fury (27-0-1, 19 KO) nečekaně 18. listopadu 2015 v německém Düsseldorfu vybodoval 116:111 a 2x 115:112 krále těžké váhy, Ukrajince Wladimira Klitschka (64-5-0, 43 KO) a získal tak pásy WBA super, WBO, IBF a IBO v těžké váze.

Měla následovat odveta, jenže Fury si nejdříve zranil kotník levé nohy a odveta byla odložená. Poté začala vycházet na povrch informace, že Tyson Fury neprošel antidopingovou kontrolou a domácí britská asociace BBBofC začala řešit pozastavení profesionální boxerské licence.

Fury začal propadat depresím a drogám, byla mu pozastavena boxerská licence, odebrány mistrovské tituly a nabral spoustu kilogramů. Jenže Fury je bojovník, vyměnil svůj tým, postavil se znova na nohy a loni v červnu se po dvou a půl leté pauze vrátil zpět mezi šestnáct provazů.

Nejdříve ve čtyřech kolech seřezal Sefera Seferiho a poté i Francesca Pianetu. Po těchto dvou výhrách dostal druhou boxerskou šanci a 1. prosince v Los Angeles vyzval držitele světového titulu organizace WBC, neporaženého Deontaye Wildera (40-0-1, 39 KO).

Fury předvedl neskutečný výkon a i když zápas skončil remízou a Wilder dokázal svého vyzyvatele dostat dvakrát na zem, tak Tyson Fury byl v zápase tím lepší a měl vyhrát.

Wladimir Klitschko vs Tyson Fury

Tyson Fury v minulých dnech podepsal novou smlouvu na 5 zápasu s promotérskou stájí TOP Rank na neskutečných 100 miliónu dolarů a je zpět. britskému obrovy tak aktuálně patří třetí místo ve světovém žebříčku těžké váhy.

Nyní se tento skvělý boxer chystá do Prahy a bude vyprávět svůj životní příběh fanouškům, který rozhodně nebude nudit!

Oficiální informace pořadatelů

Co Vás čeká:

  • Jedinečný večer se světovou hvězdou Tysonem Furym
  • Tyson Fury vypráví svůj neobyčejný životní příběh. Příběh o životě v ringu i mimo něj.
  • Během večera Vás čeká vystoupení hudební hvězdy.
  • Během večera vystoupí také šampion světové organice Bellator Attila Végh.
  • Moderátorem této vyjímečné show je Ondřej Novotný.
  • V rámci show můžete v aukci vydražit ručně podepsané věci Tysona Furyho
  • Držitelé vstupenek „Meet and Greet“ budou mít možnost se osobně setkat s Tysonem Furym, podat si ruku a tento mimořadný moment bude zachycen profesionalním fotografem. Fotografie Vám bude zaslána v elektronické podobě pomocí naších mobilních kiosků. Bude to pro Vás zážitek na celý život.

Co byste měli vědět:

  • Jelikož se jedná o velmi prestižní večer dovolujeme si Vás požádat o dress code: smart casual, který je na tento večer předepsán.
  • V rámci show nepoužívejte prosím mobilní zařízení. Nepořizujte s ním žádné fotografie, ani video záběry. Toto vše není během večera povoleno.
  • Držitele vstupenek „Meet and Great“ budou vpuštěny zadním V.I.P. vchodem.