Tyson Fury měl na výběr několik soupeřů. Vybral si Otto Wallina!

Ze spekulací se postupně stává hotová věc. Aktuální světová čtyřka a lineární šampion těžké váhy, Tyson „Gypsy King“ Fury (28-0-1, 20 KO), se podle zákulisních informací opravdu střetne s Otto Wallinem (20-0-0, 13 KO).

Od posledního souboje hvězdného „Gypsy Kinga“ se spekuluje o tom, kdo bude jeho soupeřem. Mnozí jej chtěli vidět v souboji se stájovým kolegou Kubratem „Cobra“ Pulevem (27-1-0, 14 KO), ale třicetiletý rodák z Manchesteru tuto možnost zamítl se slovy: „Pulev mě nezajímá. Není v USA příliš známým jménem. Já potřebuji spíše místního borce.“ – Takže světová média ihned začala spekulovat, kdo by mohl tím potřebným Američanem. Jarrell Miller, Charles Martin, nebo snad Trevor Bryan? Nyní se ukázalo, že tým okolo Furyho prakticky nejednal ani s jedním z těchto amerických válečníků.

Obrovitý Brit měl v hledáčku spíše průměrné borce a ani v jednom případě nešlo o Američana. V seznamu jeho potencionálních soupeřů se objevil francouzský „Reptile“ Johann Duhaupas, který se v ringu neobjevil rok a půl. Dále zde najdeme devětadvacetiletého Novozélanďana, Juniora Fa, kterému patří až 76. příčka světového žebříčku. Takže osmadvacetiletý švédský levák z tohoto vychází ještě poměrně dobře. Rodákovi ze Sundsvallu patří osmačtyřicátá pozice, ale i přesto je to velkým zklamáním. Souboj mezi švédským válečníkem a britským šampionem by se měl nakonec odehrát 14.9.2019 v Las Vegas.