Tyson Fury knockoutoval Brauna Strowmana a připsal si první úspěch v WWE!

Tyson „Gypsy King“ Fury (29-0-1, 20 KO) se včera při galavečeru v Saúdské Arábii poprvé představil jako zápasník WWE. Hvězdného Brauna Strowmana knockoutoval drtivým úderem ze zadní ruky.

Jednatřicetiletý Brit se dostal do křížku s hvězdou WWE Braunem Strowmanem již začátkem října a neuběhl ani měsíc a oba borci měli možnost si vše vyříkat při regulérním wrestlingovém souboji. Pro bývalého krále těžké váhy to byla skvělá příležitost, jak se zviditelnit před americkým publikem a zvýšit svoji popularitu po dvou špatných duelech s Tomem Schwarzem a Otto Wallinem. Rodák z Manchesteru zkrátka potřeboval zvednout svoji publicitu před plánovanou odvetou s šampionem WBC Deontayem Wilderem.

Při včerejším galavečeru WWE, jenž se konal v Saúdské Arábii, konečně vyvrcholil střet mezi Furym a Strowmanem. Americký drobeček měl sice velkou váhovou výhodu, jelikož vážil o 57 kilogramů více, než britský borec, ale to mu nebylo nic platné. Tvrdě pěsti „Gypsy Kinga“ zkrátka našly svůj cíl a bývalý strongman se z toho již nedokázal vzpamatovat. Fury tedy mohl začít slavit svůj velký triumf v profesionální lize wrestlingu. První, ale zřejmě také poslední, i když v případě Tysona Furyho nikdy neříkejte nikdy.