Tyson Fury je ochotný pro vítězství udělat cokoliv! Častá masturbace a benzínová lázeň

Bývalý světový šampion a aktuální čtyřka těžké váhy Tyson „Gypsy King“ Fury (29-0-1, 20 KO) je ochoten udělat cokoliv, aby porazil aktuální světovou dvojku a šampiona WBC Deontaye „The Bronze Bomber“ Wildera (42-0-1, 41 KO).

Britský obr má hodně šílených a také špatných nápadů, ale pro vítězství v odvetném souboji s Deontayem Wilderem je schopen udělat téměř cokoliv. Tyson Fury nejprve změnil trenéra, následně odcestoval do Las Vegas, kde probíhá jeho tréninkový kemp, ale to není zdaleka všechno. Jednatřicetiletý rodák z Manchesteru podle svých vlastních slov masturbuje sedmkrát denně, aby nastartoval pořádné vyplavování testosteronu a nyní přišel s možná ještě bizarnějším nápadem. Své pěsti chce totiž zpevnit benzínovou lázní.

„Mluvil jsem s legendou Bare Knuckle soubojů a členem cikánské komunity jménem Big Joe Joyce. Doporučil mi, abych si namáčel ruce do benzínu, abych pěkně vytvrdil své pěsti. Takže každý den své pěsti namáčím na pět minut do benzínu a budu to takto dělat až do samotného souboje s Wilderem. Pokud to fungovalo jemu, tak za pokus to stojí.“ – Rozpovídal se hvězdný „Gypsy King“, který hodlá využít každé šance. „V prvním souboji mě okradli o výhru, takže rozhodně nehodlám spoléhat na bodové vítězství. Navíc už má devět výher na body, což je hodně. Jdu si pro knockout. Proto jsem si také najal Sugar Hilla. Pokud bych nechtěl vyhrát před limitem, tak bych zůstal s Benem Davisonem a nadále bych zdokonaloval svůj styl boje.“ – Dokončil své povídání Fury.